Mosdók
170 cm-es fényes fehér térkádak
Bútorra ültethető mosdók
CODE Fürdőszobabútorok
160 cm-es fényes fehér térkádak
170 cm-es matt fehér kádak
160 cm-es matt fehér kádak
90 cm-es zuhanytálcák
80 cm-es zuhanytálcák
70 cm-es mosdók
100 cm-es zuhanytálcák
60 cm-es mosdók
Aszimmetrikus mosdók
120 cm-es mosdók
Dolomite egyedi zuhanytálcák
140-200 cm-es mosdók
80 cm-es mosdók
Sort:
Latest Arrivals
-70%
Quick View
SECRET tükör (LED 6000k, körbe hangulatvilágítás)
$261.81
$78.54
-70%
Quick View
MOON tükör 50x100 (LED 6000K, körbe hangulatvilágítás)
$319.99
$96.00
-70%
Quick View
VANITY kör tükör (LED 6000k, körbe hangulatvilágítás)
$247.27
$74.18
-70%
Quick View
QUEEN fekete keretes tükör (LED 6000k, körbe hangulatvilágítás)
$392.72
$117.82